Ana Sayfa    Hakkımızda    Bağış    Biliyormuydunuz   Galeri   Şiir   sayfa bilgi   İletişim
DUYURULAR

'

İletişim Bilgileri
Şehit Adem Yavuz Sokak 15/18 Kızılay/Ankara
T : 0312 478 0707
Cep: 0534 677 7041
 

DEVLET TİYATRO SOSYAL TESİSLERİNDE İFTAR

Ankara Devlet Tiyatro Sosyal Tesislerinde Yurt Ay Der Genel Merkezi olarak iftar vermiştir. Güzel dostlukların böyle etkinlikle olacağını çocuklarımızın sorunlarının çözümü noktasında etkinlerin yararlı olacağını dile getirmeleri bizleri memnun etmiştir.
Çok sayıda gönüldaşların katılmaları iştirak etmeleri Yetiştirme Yurdunda kalan çocuklarımızın yalnız hissetmemeleri sorunların çözümü noktasında yönünde bulunmuşlardır.
Yurt Ay Der Genel Merkezi dostlarını memnun etmiş bizlerde gönlü geniş güzel yürekli gönüldaşları kutlayarak çalışmalarında başarılar dileyerek güzel duygularla ayrıldık.
Güzel tablonun görülmeye laik olduğunu düşündük. İyi ki varsınız çocuklarımız adına yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı gönüldaşlara çalışmalarında başarılar dilerim.30.06.2016

Kudret Bulut

İftar sonra anı olarak


İftar sonra anı olarak

İftar sonra anı olarak

İftar sonra anı olarak

İftar sonra anı olarak

İftar sonra anı olarak


Mali Sekreter Zarife ÖZTÜRK Genel Sekreter Fatma Şahin BULUT

Bazı insanlar kefarettir günahlarımıza,Bazı insanlar mükafattır sevaplarımıza. Allah iyilerle karşılaştırsın Amin
Dünyada bir olan sizde bin olsun dünyada damla olan sizde okyanus olsun hayattan beklediğiniz herşey bu kandil gününde kabul KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUNAna Sayfa    Hakkımızda    Bağış    Biliyormuydunuz   Galeri   Şiir   sayfa bilgi   İletişim   Birlik & Beraberlik & Yaşam

Kumrular Caddesi Şehit Adem Yavuz Sokak 15/18 Kızılay/Ankara
Tel : 0312 478 0707 Cep: 0534 677 7041