Ana ayfa  Hakkimizda    Bagis  Biliyormuydunuz   Galeri   Siir  sayfa bilgi   İletisim
DUYRULAR.

 

ALMA ve VERME YASASI NEDİR.?

Esin Canak;


Alma ve Verme Yasası Nedir?

Hakikatte almak ile vermek birbirine eşittir.

Ramazan ayını bolluk bereket, yardımlaşma, paylaşma ayı olarak biliriz. Çünkü, farkında olarak veya olmayarak al-ver döngüsü işlemeye başlar.
Al-ver dengesinin olduğu yerde, bolluk ve bereket olur. Hem sizin hem de karşı tarafın bolluk ve bereket enerjisi açılır. Aldığımız kadar vermeli ve verdiğimiz kadarını almalıyız. Hayatımızda al kısmını da çalıştırmalıyız.

Evren bize bolluk ve bereketi sırayla gönderiyor. Siz sıranın bir yerinde durduğunuz zaman akışı da kesiyor olursunuz. Size bir şey ikram edildiğinde 'Sevgiyle' kabul edin. Böylece hem o evin hem de sizin bolluk bereketi artar. Örneğin size ikram edilen bir bardak çayı veya suyu ya da tatlıyı almadığınızda beklemede kalıyorsunuz ve bir sonraki bolluğu hayatınıza çekemiyorsunuz.
Ne kadar çok verirseniz o kadar alırsınız. Çünkü evrendeki bolluk ve bereketin devamının hayatınıza akmasını sağlarsınız.

Eğer verme eylemi ile bir şey kaybetmiş hissediyorsanız verdiğiniz hediye gerçekten verilmiş olmaz. Bu nedenle de herhangi bir şeyin artmasını sağlamaz. Eğer istemeyerek veriyorsanız bu vermenin arkasında bir enerji yoktur. Oysa en önemli nokta bir şey alırken veya verirken ki niyetinizdir. Niyetiniz her zaman alan ve veren için mutluluk yaratmak olmalıdır. Bu niyet hayatı destekler ve devamı sağlar ki o da herşeyi çoğaltır. Sevgiyle ??
Kişisel Gelişim Rehberi Esin Canak


İnşallah yetim öksüz kimsesizlerin şehit çocuklarımızın sorunları çözülür.
 
Sevgiyle kalın

Tavsiyem <İyi yetişmiş bireylerin temeli çocuklukta atılıyor>

HAFIZALARDA İYİ ANILAR BIRAKMAK TAMAMEN KENDİ ELİMİZDE…

ÖNEMLİ OLAN HİZMETTİR.
''"Esin CANAK  
 
 
 
Ana sayfa Hakkimizda    Bagis  Biliyormuydunuz   Galeri   Siir  sayfa bilgi   İletisim

Hacı Bayram Mah. Kızılbey Caddesi Vakıf 3 işhanı 4.Kat No: 6 Ulus/Altındag
 www.yurtayder.org kbuluttt@gmail.com Çankaya/Ankara
Cep: 0534 677 7041