Ana sayfa Hakkimizda    Bagis  Biliyormuydunuz   Galeri   Siir  sayfa bilgi   İletisim
DUYRULAR.

ASKIDA YEMEK..

 
KOMŞUSU AÇKEN TOK YATAN BİZDEN DEĞİLDİ” ifadeden yola çıkarak;


Ankara'da...

Askıda Yemek Gönüllü Sosyal Proje kapsamında İlke imza atan Yurt Ay Der Genel Merkezin “ASKIDA YEMEK” Projesini Başlatarak Gönüllü Sosyal Projesi hizmetinin ilk adımını atmıştır.

Urfa Sofrası sahibi Ali Çakmak beyefendi ile Yurt Ay Der Genel Başkanı Kudret Bulut “Askıda Yemek” projesini ilk olarak Ankara da mağdurların hizmetine sunmuşlardır.

Gönüllü Sosyal Proje kahramanı işadamı gönül elçisi 'Askıda yemek' uygulaması Ankara bulunan işletme sahibi ve hayırsever müşterilerin katkılarıyla başlatılmıştır.

Ankara Sıhhiye Starzburg caddesinde faaliyet gösteren Urfa sofrası lokantada Yemek ihtiyaçlarını gideren müşteriler askıda yemek uygulaması başlatıldığını duyan ve görünce faaliyet gösteren Urfa Sofrası askıda yemek uygulamasına canı gönülden katkı sağlamışlardır.

Askıda ekmek uygulamasına tabi olan Müşteriler yemek yediğinde, mesela 40 liralık hesap için 10 lira fazla verirse o parayı askıda yemek uygulamasına aktarılacağını bildiklerinden uygulamaya katkı vermeye başlamıştır.

Firma da günlük olarak ihtiyaç sahibi birkaç ailenin karınlarını doyuran işletme sahibi daha çok yetim öksüz kimsesiz ve muhtaç aileye ulaşabilmek için bu uygulamayı sosyal medya hesaplarından paylaşmaya başladık. Paylaşımı çok sayıda insan beğenip paylaşınca askıda yemek uygulaması başlamış oldu. Lokantaya gelen müşteriler yemeklerini yedikten sonra hesabı öderken, fazladan verdikleri para askıda yemek uygulamasına aktarılıyor ihtiyaç sahipleri için bedava yemeğe dönüştürülüyor.

İşletme sahibi oğlu Murat Çakmak Bey, kendi ceplerinden günlük birkaç mağdur kişilerin ve ailelerinin karınlarını doyurarak bu işe Yurt Ay Der Genel Merkezi ile başladıklarını ifade ederek Daha iyi ve güler yüzlü hizmetle müşterilerimizi en iyi şekilde ağırlamaya çalışıyoruz. İş yerimizde askıda yemek uygulamasını beraber başlattık. Aslında biz Yurt Ay Der Genel Merkezi bünyesinde bulunan mağdur gençlere yönelik hizmeti sunuyorduk. Kendi cebimizden birkaç aile ve gençlerin ihtiyaçlarını karşılıyorduk daha sonrada Sosyal Projeye dönerek hizmetimizi hep beraber yürütüyoruz.

Kesinlikle reklam olsun diye başlatmadık. Sadece Yurt Ay Der Genel Merkezin bünyesinde bulunan mağdurların yemek ihtiyacını karşılamak maksadıyla işe başlamıştık

Tüm katılan öncelikle firma yetkililerine ve müşterilerine Yurt Ay Der Genel Başkanı olarak şükranlarımızı sunarız.

 ASKIDA YEMEK GÖNÜLLÜ SOSYAL PROJE…

Dilersen;
küçük bir not bırakabilirsin
KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş.
Kızılay Ankara Şubesi TL (Türkische Lira)
Iban No:TR90 0020 5000 0936 4566 1000 01
Dilerse;
Teşekkür Mesajı gönderebilir.
Askıya Bıraktığın bir yemek firma tarafından bir mesaj bırakacaktır.
Dünyanın en güzel ifadesi sevmek kelimesinden yardımdır
 

Elif Gibi Sevmek

   Saygılarımızla

 
 
 
 
 
 

HAFIZALARDA İYİ ANILAR BIRAKMAK TAMAMEN KENDİ ELİMİZDE…

ÖNEMLİ OLAN HİZMETTİR.
''"KUDRET..''  
 
 
 
Ana sayfa Hakkimizda    Bagis  Biliyormuydunuz   Galeri   Siir  sayfa bilgi   İletisim

Hacı Bayram Mah. Kızılbey Caddesi Vakıf 3 işhanı 4.Kat No: 6 Ulus/Altındag
 www.yurtayder.org Mail Adresi: kbuluttt@gmail.com Çankaya/Ankara
Cep: 0534 677 7041