Ana ayfa  Hakkimizda    Bagis  Biliyormuydunuz   Galeri   Siir  sayfa bilgi   İletisim
DUYRULAR.

TÜRKİYEM..

 

ÖZGEÇMİŞ

1. Adı Soyadı                        : Kudret Bulut 
2. Doğum Yeri ve Tarihi        : Derekışla
3. Unvanı                              : Emekli
4. Adres İş                           :
5. Tel                                    : 0 534 677 7041
6. Mail                                 : kbuluttt@gmail.come
7-Medeni Hali                      : Evli
8- Çocuk Sayısı                   : 2 Çocuk Babası
8- Ehliyet/ Seyahat Durumu   : C / Yapar

EĞİTİM :
Eğitim Durumu :  Ankara Ayaş Sadullah Paşa İlkokulu, Ayaş Ortaokul ve Ayaş Lisesini bitirdim. Lise mezunuyum, Lise üstü bilgisayar program konusunda, Aldığım eğitimler,  
Seminer ve Kurslar: Dost İşletim Sistemi, Windows İşletim Sistemi, Visual Basic, WindowsSQL Sever, Mifrosoft Office (Word, Excel Powerpoint, Mindows Movie Maker)  Photoshop Cs3, Corel Uluead Studio, Adobe Macromedia Dreamweaver ve internet kullanımı
İş Deneyimi : 1978 yılında Milli Eğitim Bankalığı körler okulunda göreve başladım. Geçici olarak Maliye Bakanlığı 1 nolu okullar saymanlığında görev yaptıktan sonra 1988 yılında Ankara Valiliği İl Nüfus Vatandaşlık müdürlüğüne atandım.
Nüfus vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünde Mernis Projesinde T.C. kimlik üretme projesinde aktif görev aldım. Altındağ, Çankaya, Kızılcahamam, Yenimahalle ilçeleri ve İl Nüfus Vatandaşlık il müdürlüklerinde Ankara iline bağlı ilçelerinde bulunan personele bilgisayar eğitimi ile 24 ilçenin bilgisayar sorumluluğunu üstlendim.
Türkiye genelinde (Merkezi.Nüfus.İdaresi.Sistemi) kısa adı “MERNİS” olan proje programın yayılmasında Nüfus mevzuatına uygun olarak Malatya, Trabzon, İzmir, Balıkesir ve Kırıkkale, Nüfus Müdürlüğünün nüfus işlemlerinin bilgisayar ortamında yapılması ve merkezi veritabanının oluşturulması, T.C.Kimlik Numarası verilmesi, kolay taşınır ve taklit edilemez çağdaş Nüfus kimlik verilmesi, Nüfus ve aile istatistiklerinin hızlı ve sağlıklı alınması, Kamu kuruluşlarına ve vatandaşa elektronik ortamda bilgi hizmeti verilmesinde bulundum.
Çankaya Nüfus müdürlüğünde görev yaptım Ankara İl Nüfus Vatandaşlık müdürlüğünden aralık - 2003 yılında Nüfus Şefi olarak Emekliye ayrıldım.

Üyesi ve çalıştığım Sivil Toplum Kuruluşları; Ankara "Türk Kamu Sendikası büro Sen" de aktif görev, Bayındırlık Bakanlığının düzenlediği kentsel Dönüşüm projesinde aktif görevlerde bulundum.
Emekli Olduktan sonra da Başkent Ankara Meclisi (BAM) kurucular kurulu üyesi, Stk Başkanlığı ile Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu "Başkon" kurucular kurulu üyesiyim. (Başkon'un)Ana hedefi, Okumak ve Eğitim, Çalışmak, Üretim ve Verimliliği arttırmak projelerinin devam edilmesi yönünde çalışmalarımız devam etmektedir. Ankara Türk Kamu Sendikasına Bağlı Türk Emekli Sen Ankara Şubesinin Başkanlığını yaptım. Çeşitli derneklere üyeliğim olduğu gibi halen de Yurt Ay Der Genel Başkanlığını yürütmekteyim.
 
Yabancı Dil / Bilgisayar:  Az İngilizce / Bilgisayar iyi
Referanslar : Akın Gönen E. Devlet Bakanı

 BİZ BİRLİKTE TÜRKİYEYİZ…

Elif Gibi Sevmek

   Saygılarımızla
HAFIZALARDA İYİ ANILAR BIRAKMAK TAMAMEN KENDİ ELİMİZDE…

ÖNEMLİ OLAN HİZMETTİR.
''"KUDRET..''  
 
 
 

Ana ayfa  Hakkimizda    Bagis  Biliyormuydunuz   Galeri   Siir  sayfa bilgi   İletisim

Hacı Bayram Mah. Kızılbey Caddesi Vakıf 3 işhanı 4.Kat No: 6 Ulus/Altındag
 www.yurtayder.org Mail Adresi: kbuluttt@gmail.com Çankaya/Ankara
Cep: 0534 677 7041