Ana Sayfa    Hakkımızda    Bağış    Biliyormuydunuz   Galeri   Şiir   sayfa bilgi   İletişim
DUYURULAR

'

İletişim Bilgileri
Şehit Adem Yavuz Sokak 15/18 Kızılay/Ankara
T : 0312 478 0707
Cep: 0534 677 7041
 
 
 
 
 
  YURT AY DER 23 NİSAN MÜNASEBETİYLE
ÖĞRENCİLERİMİZLE BİRLİKTE SEVİNDİK!..
YURT AY DER 23 NİSAN MÜNASEBETİYLE ÖĞRENCİLERİMİZLE BİRLİKTE SEVİNDİK!..

Tarih kokan Milli Ruhu içinde bulunan Afyonkarahisar, İhsaniye, (karisar) Ayazini köyü İlkokulda öğrenim gören ve yardım bekleyen yavrularımızı sevindirmek ümidiyle Yurt Ay Der Genel Merkezi yönetimi ve gönüldaşlarla beraber Ankara’dan hareket ettik.

İsminin açıklanmasını istemeyen sponsor olan dostlarımız ile Psikiyatri uzmanı Sevda Güner Hanımefendiye, Siyaset uzmanı iş kadını Sayın Neslihan çıtlak çakır hanımefendiye, “Yurt Ay Der Merkezi Genel Sekreteri Sayın Fatma Şahin Bulut hanımefendiye, Çocuklara Gönül vermiş gönüllülerimiz Sayın Ayşe Topbaş hanımefendiye, işletmeci Sayın Hanife Şahin hanımefendiye, ve Yurt Ay Der Genel Merkezi kadın kolları manevi desteğini esirgemeyen Abdullah Ortaç beyefendiye, Neşe Armutcu, Nermin Erdoğdu Erkan, Namuka Batin, Emine Aslan, Fadik Seme, Ayşe Kantık, küçük üyemiz Şebnem Çetin'e katkılarından dolayı yurt ay der olarak teşekkür ediyoruz..”

Afyonkarahisar ilinde bizlere eşlik eden bizim için çok değerli Afyon Yurt Ay Der Başkanı İş Adamı Sayın Şerafettin Gerçekçi, Yönetim Kurulu üyesi Sayın Dursun Bulut ve Sayın Tevfik Akdeniz Kimsesiz çocukları koruma Derneği Başkanı Sayın Ferhan Altınbaş ve Sayın Zehra Çınar Çetin hanımefendiyle beraber Saat 13,40 civarında köye ulaştık çocuklarımıza hediyelerini vermek üzere aralarına katıldık. Hediyelerini alan çocuklarımızın sevincine ortak olmalarınızı isterdim gözleri ateş alevi gibi parlıyordu hele hediyelerini alınca o kadar mutlu oldular ki Teşekkür yarışına giren masum çocukların mutlu olmaları bizleri daha çok mutlu etmiştir.

Ayazini İlkokul öğrencilerine spor malzemeleri hediye edildiği gibi köyde ihtiyaç sahibi olan ailelere de yardım edilmiştir.

Üzüntüm Afyon gibi kültür hazinesine sahip ilimizin İhsaniye ilçesine bağlı Ayazini köy ilkokuluna yapılan etkinlikte yetkili mercilerin bulunmaması bizleri üzmüştür. Tarih kokan köyün durumunu anlamalarını isterim.

Bu vesile ile Tüm Ülkemin geleceğini temsil eden çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını kutlar Barışın olduğu çocukların mağdur edilmediği Güzel Dünya içinde bulunmalarını canı gönülden arzu etmekteyiz.

Yurt Ay Der Genel Merkezi yönetimi adına
Kudret Bulut

Saygılarımızla.

 
 
 
 
Ana Sayfa    Hakkımızda    Bağış    Biliyormuydunuz   Galeri   Şiir   sayfa bilgi   İletişim   Birlik & Beraberlik & Yaşam


Sokullu Mehmetpaşa Mahallesi Bükülmez Caddesi 32/A Dikmen/Çankaya/Ankara
www.yurtayder.org - kbuluttt@gmail.com
Tel : 0312 478 0707 Cep: 0534 677 7041