Ana ayfa  Hakkimizda    Bagis  Biliyormuydunuz   Galeri   Siir  sayfa bilgi   İletisim
DUYRULAR.

ALBAY İSMAİL KARAPINAR

İSMAİL KARAPINAR

İsmail Karapınar;

İSMAİL KARAPINAR

14 Eylül 2020 tarihi itibariyle memuriyette fiilen kırk yılımı doldurarak emekliye ayrılmış bulunuyorum.
Yedi yaşımdan itibaren devletimin korumasında ve desteğinde ( Ankara/Ayaş Yetiştirme Yurdunda 1969-1977 yılları arasında 8 yıl, Çankırı Astsubay Hazırlama Okulunda 1977-1980 yılları arasında 3 yıl, İstanbul/Halıcıoğlu Personel Okulu Komutanlığında 1980-1981 yılları arasında 1 yıl-Sınıf Okulu) bu günlere geldim.
Bu süreç içerisinde; yetişmemde, eğitim ve öğretimimde (Baba olarak bildiğimiz Ömer Faruk ÖZ ve rahmetli Ahmet BOSTAN başta olmak üzere) büyük emekleri bulunan tüm öğretmenlerimin, hiçbir zaman benden desteklerini esirgemeyen amirlerim, üstlerim ve her kademedeki komutanlarım, mesai arkadaşlarım, devre arkadaşlarım(Benim özellikle subay olmamda, dolayısıyla bu rütbede emekli olabilmemde çok büyük katkıları olan Emekli Per.Alb.Atila LİMON’un yeri çok başkadır.), tüm dostlarım, başta fedakar eşim Öznur KARAPINAR (Ne yaparsam yapayım hakkını ödeyemem.) olmak üzere ailemin tüm bireylerinin çok değerli katkıları ve emekleri için herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Devletim ve aziz milletim başta olmak üzere haklarınızı ödemem mümkün değildir.
Canımı versem bile. Hayatım boyunca; doğruluk, dürüstlük, çok çalışmak, sevgi ve saygı, samimiyet, birlik ve beraberlik, sadakat, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlılık ve her türlü faaliyette insan odaklı olmak ana prensibim olmuştur. Hiç bir zaman kula kulluk etmedim. Yasal mevzuat çerçevesinde hep doğru olanı yaptım.
Hiçbir makama ve kişiye kırgın değilim. Mazisi Şan ve Şeref’le dolu, Türk Milletinin kutsal yuvası, mensubu olmaktan gurur duyduğum Türk Silahlı Kuvvetleri’ne; üstün disiplin anlayışı, sadakat ve bağlılık, cesaret ve feragat, sevgi,saygı ve insan odaklı adil yönetim anlayışı ile çok büyük fedakarlıklarla dolu fiilen kırk yıl, toplamda kırk üç yıl mutluluk ve gururla hizmet ettim. Atalarımın tabiriyle, alnımın akıyla ve başarılı bir şekilde bu kutsal yuvadan ayrılmış olabilmenin mutluluğunu ve haklı gururunu yaşıyorum. Geride bıraktığımız gençlerimize ve göreve devam etmekte olan arkadaşlarımıza, bu şartlar altında görevlerinde sabır ve başarılar temenni ediyorum.
İnşallah, cennet vatanımız, aziz milletimiz ve devletimiz için her şeyin hayırlısı olur.
Saygı ve sevgilerimle
Hoş çakalın

ÖNEMLİ OLAN HİZMETTİR.
 
 
 
 
 
 

Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği Ankara Şube olarak söyleşi dizilerimize başlıyoruz. Dernek Yönetim Kurulu olarak; bu dizilerde kimi zaman nostalji, kimi zaman bilgi tazeleme kimi zaman da yeni konu ve konuklarla sizlerle bir arada olmayı ve üyelerimiz arasındaki etkileşimi arttırmayı planlıyoruz.

            İlk söyleşimiz, 18 Ocak 2011 Saat 18.00 de Prof. Dr. İlhan TOMAMBAY ile gerçekleşecektir. Değerli Hocamız ile yaşadığınız anıları, güzel anları bir daha hatırlamak ve sosyal hizmet mesleğinin yüreği en genç kişisiyle söyleşmeyi kim istemez.

            Sevgili Hocamız ile okul yıllarından başlayarak günümüze kadar gelen meslek yaşamını anlatacak. Konu sınırlaması, zaman sınırlaması olmadan…

            Prof. Dr. İlhan TOMAMBAY’ın bir şiir gibi akıp giden sohbetine hepinizi bekliyoruz.

 

''" İlyaas Ali Daştan ..''  
 
 
 
Ana Sayfa    Hakkımızda    Bağış    Biliyormuydunuz   Galeri   Şiir   sayfa bilgi   İletişim   Birlik & Beraberlik & Yaşam

Kızılbey cad. Vakif 3 ishanı Kat 4 No: 6 Ulus Altindag/Ankara
Tel : 0312 478 0707 Cep: 0534 677 7041